יש לכם חשבון באתר ג'ימבו ג'אמפ מתנפחים? התחברות או הרשמה

מתנפחים

מה זה מתנפחים?

מתנפחים הם למעשה מתקני שעשוע לילדים אשר ביכולתם להתמלא באמצעות גז כלשהו –  בדרך כלל עם אוויר ועל ידי כך לשמור על המבנה שלהם.

אלו ידועים לרוב בכך שהם משמשים כשעשוע ואטרקציה רבת הנאה לילדים אשר אוהבים לקפוץ ולהשתולל על גבי המתקנים.

ניתן למצוא שני סוגים של מתקנים: תעשייתיים וביתיים.

המתקנים התעשייתיים משמשים בעיקר להשכרה והם עשויים מבד שמשונית אשר ידוע בהיותו בד חזק ועמיד בפני שחיקה ולחץ רב.

בד השמשונית משמש לתפירתם מכיוון שבעת ההפעלה ישנה כמות רבה של ילדים אשר קופצים בבת אחת על גבי המתנפח – מה שאומר לחץ ומשקל רב שעליו לשאת מבלי להיקרע או להתפוצץ.

אלו הביתיים עשויים לרוב מבד הנקרא "בד אוקספורד" – אשר גם הוא בד עמיד וחזק מאד, אם כי אינו מצריך חוזק כזה כמו של בד השמשונית אשר נמצא באלו התעשייתיים.

זאת מכיוון שעל גבי המתנפחים לבית או על גבי המתנפחים לחצר חל איסור של מספר רב של ילדים בבת אחת.

בד האוקספורד זול יותר ולכן מחיר המתנפחים הביתיים זול יותר משמעותית מזה של המתקנים התעשייתיים.

יחד עם זאת – בחלק נכבד של אזורי קפיצה במתנפחים הביתיים משתמשים גם בבד השמשונית (בעיקר באזורי לחץ – וזאת בכדי להבטיח מתנפחים איכותיים לילדים – והכי חשוב, בטיחותיים).

המתנפחים מתחלקים בנוסף גם לדגמים ולעיצובים שונים:

  • דגם טירה
  • דגם מסלול מכשולים
  • דגם מגלשה
  • דגם קיר טיפוס
  • דגם משולב (כזה המכיל מספר אלמנטים במתקן אחד)
  • דגם מים

מתנפחים לבריכה

מתנפחים איכותיים

מתנפחים טירה

מתנפח מכשולים

מתנפח טירה מתנפח ביתי קטן מתנפח בריכת כדורים מתנפחים עם מים לילדים מתנפחים קיר טיפוס

 

כפי שציינו מקודם – טירות מתנפחות, בריכות מתנפחות, מתקני קפיצה ומבנים דומים משמשים כאטרקציית בילוי חביבה ואהובה במיוחד על ילדים אשר פורקים המון אנרגיות בעת המשחק על גבי המתקנים עצמם המאפשרים להם לקפוץ, לטפס, להתגלש ולהעביר שעות רבות של בילוי, כיף והנאה מרובה.

אך לא רק הילדים נהנים - מתקנים אלו גם מהווים דרך ואמצעי הפעלה לילדים המועדפת על ההורים מכיוון שהיא מעניקה להם קצת מנוחה ושקט בזמן שהקטנים משחקים להם בהנאה על גבי המתקנים ובכך מעסיקים את עצמם תוך כדי משחק.

אחד מיתרונות המתנפחים בא לידי ביטוי בצורת האחסון (כאשר המתקן אינו בשימוש ואינו מנופח) – שכן המתקנים עצמם תלויים בנוכחות ובהזרמה רציפה של אוויר (המתבצעת על ידי מפוח חזק ואיכותי) כדי לשמור על גודלם וצורתם והתנגדותם בעת שהילדים משחקים.

משמעות נוספת ולא פחות חשובה הינה העלות הנמוכה של המתקן המתנפח ביחס לתמורה הרבה אשר מתקבלת מכיוון שאין הגבלת כמות הפעלות וניתן להשתמש ככל שרק רוצים ובכל זמן נתון – אם זה בשבתות ובחגים, אם זה כאשר הילדים מביאים חברים לביקור ובעיקר בימים חמים ושטופי שמש.

מתקנים מתנפחים

מתנפחים

מתנפחים ביתיים

מתנפחים לחצר

0.00 ₪0 פריטים

סל קניות